Jsou auta to, co Vás baví? Znáte je do nejmenších podrobností a umíte je opravovat? Přijďte dělat to, čemu rozumíte a co Vás baví do prestižní společnosti s profesionálním zázemím. Čeká na Vás přátelský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu. V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici autolakýrník pro autorizovaný servis Škoda Auto.

Náplň práce:

  • Příprava vozu před lakováním
  • Koloristika-míchání odstínů,nástřik kontrolních karet
  • Lakování dílů karoserií vozidel
  • Kontrola kvality provedených přípravných prací
  • Práce s programem Standox Home
  • Leštění po lakování

Nabízíme Vám:

Práce v autorizovaném servisu Škoda Auto Smlouvu na dobu neurčitou Zajímavé finanční ohodnocení Nástup možný ihned Propracovaný systém školení

  • Směny PO-PÁ, * Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Propracovaný systém školení
  • Směny PO-PÁ, 8/9:00 - 16/17:30
  • Firemní benefity - slevy na sport, kulturu, dovolenou

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru lakýrník
  • Praxe výhodou
  • Přesnost a důslednost
  • Organizační a koordinační schopnosti
  • Týmovou spolupráci