Do našeho IT týmu hledáme nového člena, který bude zodpovědný za vývoj aplikací v jazyce .NET C# v prostředí MS Visual Studia a platformy Xamarin.

Náplň práce:

  • Vývoj a provoz unikátních softwarových řešení v prostředí .NET C# pro prodej a výkup automobilů.
  • Podílet na návrhu SW architektury a tvorba podnikového portálu.
  • Tvorba mobilních aplikací.
  • Vše dle vašich zkušeností

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou práci s využitím moderních technologií
  • Stabilní zázemí silné společnosti,
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Motivující mzdové ohodnocen
  • Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií
  • Vysoká úroveň podnikové kultury
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Balíček benefitů AAA Auto

Požadujeme:

  • Zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy.
Požadujeme znalosti:
  • .NET C#, MS SQL Server, HTML, XML
Výhodou:
  • Znalost s platformou Xamarin
  • Programování pro MS SharePoint
  • Psaní Java skriptů
  • Práce s TFS
Další:
  • Minimální praxe v oblasti programování .NET C# 2-3 roky
  • Znalost anglického jazyka a ruského jazyka je výhodou