Jsme jednička na trhu v prodeji ojetých vozů. Tuto pozici na trhu není jednoduché si udržet a proto rozšiřujeme tým o další schopné kolegy.

Náplň práce:

  • Komplexní správa síťové infrastruktury
  • Instalace a konfigurace L2 a L3 síťových prvků (Cisco, 3COM, DELL)
  • Architektura sítě, tvorba IP plánů, kontrola jejich dodržování
  • Správa firewallů Cisco a FortiGate
  • Plánování a správa MPLS a datových linek
  • Správa a monitoring LAN, WAN, WLA
  • Vedení dokumentace ke svěřeným systémům
  • Podpora a řízení dodavatelů

Nabízíme Vám:

  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • Příspěvek na Multisport
  • Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
  • Balíček firemních benefitů AAA Auto
  • Akce, večírky, teambuldingy

Požadujeme:

  • Přehled v problematice IT Infrastruktury a HW
  • Administrátorská znalost síťových prvků a protokolů
  • Znalost Cisco produktů
  • Pokročilá znalost Office architektury
  • Znalosti v oblasti zabezpečení sítí
  • Schopnost nalézat příčiny závad a navrhovat řešení
  • Vzdělání: SŠ a výš
  • PC znalosti: MS Office/I-net/Outlook MS Excel Zákl. fce + kontingenční tabulky