Při otevření počítače na tebe jako první vykoukne nadupaná kára? Protéka ti žilami místo krve benzín? Při sledování tvého oblíbeného automobilového pořadu ti srdce běží na plné otáčky? Má tvoje auto jméno? Volný čas trávíš leštěním? Odpověděl jsi na tyto otázky ANO? TŘI, DVA, JEDNA - GO AAA!!!

Náplň práce:

CO BUDEŠ DĚLAT?

  • Chytneš si svůj autohovor s naším výkupčím, který ti popíše stav vozidla a ty vyhodnotíš cenu
  • Budeš sledovat nejnovější trendy v prodeji aut
  • Analyzovat business příležitosti na webu
  • A občas si sedneš i do Ferrari

Nabízíme Vám:

CO ZA TO?

  • Dostaneš víc než jen na angličáka
  • Firemní vzdělání a kariérní růst
  • Přátelský a dynamicky kolektiv
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
BENEFITY:
  • V rámci školení a teambuildingu vyjedeš i na autosalon
  • U nás na centrále si můžeš sednout do zajímavých automobilů
  • Flexibilita a možnost volby pracovní doby
  • Základní balíček firemních benefitů AAA Auto

Požadujeme:

CO OD TEBE ČEKÁME?

  • Zapálení do aut
  • Logicko-analytické myšlení a vhodný úsudek
  • Chuť se učit a vzdělávat v oblasti automobilů
  • Být týmový hráč
  • Znalost MS Office
  • ŘP sk. B, sice budeš v kanclu, ale řídit bys měl umět