Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí.

Náplň práce:

  • příprava a předávání vozidel zaměstnancům
  • kontrola služebních vozidel, zajištění údržby, oprav a přezutí
  • evidence služebních vozidel a příslušenství
  • spolupráce na tvorbě plánu obměny služebních vozidel
  • příprava dokladů a pojištění
  • zajištění logistiky
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Nabízíme Vám:

  • HPP na dobu neurčitou
  • kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • školící programy vlastní tréninkové akademie
  • přátelský a dynamický kolektiv
  • podporu od nadřízeného v každém okamžiku
  • benefity - slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších
  • směny PO-PÁ 8:00-16:30

Požadujeme:

  • schopnost identifikovat vady automobilů (mechanické, kosmetické – lakování)
  • základní technické znalosti v oboru
  • zkušenosti se správou vozového parku výhodou
  • dobrou znalost MS Excel
  • týmový duch, schopnost dotahovat věci do konce
  • ŘP sk. B