Chcete posílit náš kreativní tým a podílet se na budování tváře naší společnosti směrem k našim klientům na českém, slovenském, maďarském a polském trhu? Pojďte to zkusit u nás!

Náplň práce:

  • vytváření grafických návrhů bannerů (statických i dynamických) a jejich technické zpracování
  • grafické návrhy webových stránek či jejich částí a následná příprava podkladových materiálů pro webového programátora
  • návrhy a tvorba Direct Mailů etc.

Nabízíme Vám:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • Aktivní využití angličtiny
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Firemní školka
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadujeme:

  • kreativitu
  • minimálně 2 roky praxe
  • znalost webového a grafického designu
  • rutinní znalost programů Adobe CC
  • znalost HTML5 a css - výhodou