Jsme kolektiv mladých lidí a máme otevřené dveře pro každého, kdo chce pracovat. U nás se naučíš komunikovat a prodávat na profesionální úrovni. Reprezentanti Call Centra jsou zdroj talentů pro manažerské pozice ve společnosti.

Náplň práce:

Hovoříš pouze s klienty, kteří sami projevili zájem. Budeš zákazníky informovat o podmínkách prodeje či výkupu vozů a sjednávat s nimi schůzky na naše pobočky. Staneš se důležitou součástí obchodního procesu.

Nabízíme Vám:

  • Nástupní mzda 25.000 Kč včetně bonusů, po zapracování až 50.000 Kč
  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Super kolektiv, motivační programy, soutěže a teambuildingové akce
  • Nové, moderní prostředí Call Centra
  • Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu)
  • Slevy pro sportovně založené – Multisport karta
  • Zvýhodněné firemní telefonní tarify pro soukromé účely
  • Autoškola a kondiční jízdy za zvýhodněné ceny
  • Právní poradna
  • Slevy u firemních partnerů (kultura, sport, služby)

Požadujeme:

Kdo je ten vhodný pro tuto pozici?

  • Každý/á, kdo má chuť učit se novým věcem
  • Každý/á, kdo má chuť ovlivnit svoji výplatu
  • Každý/á, kdo má chuť se posouvat jak v pracovním, tak v osobním životě