Hledáme manuálně zručného kolegu na HPP na pozici údržbáře v areálech autobazarů AAA Auto. Jedná se o technickou pozici zaměřenou na údržbu a správu budovy.

Náplň práce:

  • údržbářské práce - údržba budov a okolí spojená s drobnými opravami v rámci instalatérských, topenářských zednických, malířských a natěračských prací
  • práce na opravách a rekonstrukcích
  • výroba zámečnických konstrukcí - brány, ploty, sloupy atd.

Nabízíme Vám:

  • nástup možný ihned
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • měsíční výdělek dle výkonu + diety
  • možnost kariérního růstu
  • malý přátelský kolektiv
  • propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání
  • firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadujeme:

  • svářečský průkaz
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat po našich pobočkách
  • vysoké pracovní nasazení
  • zkušenosti z oblasti zednické profese výhodou