AAA Auto je jedničkou a dlouholetým leadrem na trhu s ojetými vozy. Pro náš neustále se rozrůstající tým hledáme vhodné uchazeče na pozici KURÝR na oddělení mobilního výkupu vozidel.

Náplň práce:

  • komunikace s kolegy a klienty společnosti
  • zařizovaní EK a STK vykoupených vozů
  • zajištění přepisu vozidla s klientem nebo bez
  • odvoz klientů
  • vyzvedávání chybějících dokumentů
  • zajištění odvozu např. druhé sady pneumatik, náhradních klíčů atd.
  • zařizování a vyzvedávání plných mocí
  • platby poplatků dodavatelům a následné účtování
  • zařizovaní podpisu smluv, přebírání faktur a jiných dokumentů

Nabízíme Vám:

  • pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • profesionální, přátelský kolektiv
  • možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání
  • firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou; teambuildingové akce
  • zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
  • možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Požadujeme:

  • aktivní zkušenost s řízením vozu (sk. B)
  • velmi dobrá znalost Prahy a okolí podmínkou
  • organizační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti