AAA Auto je jedničkou a dlouholetým leadrem na trhu s ojetými vozy. Pro náš neustále se rozrůstající tým hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Specialista/ka vymáhání pohledávek.

Náplň práce:

  • Správa pohledávek a závazků za všechny společnosti.
  • Reporting a následná kontrola.
  • Telefonické a písemná komunikace s pobočkami, účtárnou.
  • Párování zákaznických sald.
  • Zápočty pohledávek x závazků.
  • Zasílání upomínek zákazníkům za pohledávky.
  • Spolupráce s právním odd., zasílání podkladů k soudnímu vymáhání.
  • Řešení dopravních přestupků, zasílání upomínek, evidence upomínek a plateb

Nabízíme Vám:

  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Profesionální, přátelský kolektiv
  • Možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání
  • Smlouvu na HPP na dobu neurčitou hned od počátku
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, firemní vůz na dovolenou za zvýhodněných podmínek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • MS Office (Word, Excel - zákl. funkce + konting. tabulky)
  • Znalost programu NAVISON výhodou
  • Praxe z oblasti financí
  • Přesnost, důslednost, spolehlivost
  • Velmi dobré komunikační dovednosti