Baví Vás jasně daná práce se systémem a zároveň máte rád/a pořádek v dokumentech? Jste komunikativní a nevadí Vám komunikace po telefonu? Pokud ano, hledáme Vás!

Náplň práce:

  • Administrativní podpora výkupního oddělení
  • Vkládání dat do interního systému na základě podkladů z terénu
  • Kontrola správnosti načítání dat
  • Korekce chyb
  • Komunikace s kolegy ohledně správnosti jejich dat (telefon, email)

Nabízíme Vám:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Bonusové odměny dle splněných cílů
  • Vysokou úroveň podnikové kultury
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní benefity: slevy na sport, kulturu, dovolenou, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Požadujeme:

  • Časovou flexibilitu (práce v odpoledních hodinách)
  • Zkušenost s administrativní prací
  • Schopnost plnit více úkolů najednou
  • Pečlivost a odpovědnost za svou práci