Náplň práce:

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Naše pobočková síť se neustále rozrůstá, a proto hledáme do seniorského managementu kandidáta na pozici Group Retail Development Manažer. Je to pozice pro člověka, který má rád výzvy a je připraven se v dynamickém prostředí starat o naši expanzi v rámci CZ, SK, PL a HU. Budete řídit tým Country Development Manažerů zodpovědných za jednotlivé země a reportovat přímo vedení společnosti. Dále budete v každodenním kontaktu s majiteli real estate, spolupracovat s právníky a developery na rozvoji naší pobočkové sítě AAA Auto a Mototechna. Také nám pomůžete se sledováním cen pozemků a commercial reat estate spolu s analyticko- strategickou podporou Sales Divize.

Nabízíme Vám:

  • Nikdy se s námi nebudete nudit
  • Velkou možnost realizace svých nápadů, ke kterým jsme vždy vstřícní
  • Zázemí firmy s rychlým schvalovacím procesem a otevřenou komunikací
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • Služební automobil také k soukromým účelům
  • Propracovaný systém ohodnocení s nadstandardními bonusy za dosažené výsledky
  • A další firemní benefity

Požadujeme:

Kdo se k nám nejlépe hodí?

  • Člověk, který má rád výzvy a hotel může být jeho druhý domov
  • Do angličtiny se „přepnete“ stejně rychle jako do češtiny, pokud navíc hovoříte polsky nebo maďarsky, získáte jistotu u nás na plné čáře
  • Pokud máte velmi dobrou znalost trhu realit v rámci Evropy
  • Ve vyjednávání s developery a úřady jste jako ryba ve vodě
  • Právníci jsou pro vás dobrý partner
  • Už jste někdy řídil tým lidí, který s vámi neseděl v jedné kanceláři, ale byl v různých koutech světa
  • Máte rád prostředí, kde nejsme úplně formální, máme mezi sobou dobré vztahy a jsme srdcaři
  • Pokud máte rád auta, bude se Vám u nás líbit ještě více