Náplň práce:

Jste autíčkář tělem i duší nebo "jen" výborný obchodník? Vyznáte se v obchodování s automobily? Pak je tato příležitost právě pro Vás. Co na této pozici budete mít na starost?

  • Správa vlastního portfolia firemních zákazníků s cílem prodeje a výkupu automobilů
  • Akvizice nových firemních zákazníků
  • Sjednávání schůzek pro mobilní výkupčí a prodejce na pobočkách
  • Tvorba nabídek
  • Participace na networkingových eventech
  • Důsledná práce s interními systémy - tracking a reporting aktivit
  • Pravidelné meetingy s managementem společnosti
  • Plnění stanovených cílů (schůzky, uzavřené obchody, vztahy s klíčovými zákazníky)
  • Spolupráce s oddělením telemarketingu
  • Fungování jako hlavní kontaktní osoba pro důležité klienty

Nabízíme Vám:

  • Práce na ŽL - férová odměna dle uskutečněných obchodů
  • Nikdy se s námi nebudete nudit
  • Velkou možnost realizace svých nápadů, ke kterým jsme vždy vstřícní
  • Velký prostor pro karierní růst v rámci společnosti - včetně zahraničí
  • Balík firemních benefitů

Požadujeme:

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné obchodní B2B pozici alespoň 2 roky
  • Vysokou míru samostatnosti
  • Orientace na automotive trhu v regionu velkou výhodou
  • Bez ŘP sk. B to určitě nepůjde, znalost angličtiny může být výhodou