Pro posílení našeho týmu hledáme zodpovědného a flexibilního kandidáta na pozici nákupčí náhradních dílů, se smyslem pro přesnost a pečlivost.

Náplň práce:

  • Průzkum a monitoring trhu náhradních dílů
  • Nákup náhradních dílů, komunikace s dodavateli.
  • Objednávky náhradních dílů
  • Objednávky dílů do externích servisů (autorizované servisy)
  • Výjezdy k dodavatelům
  • Reporting managementu
  • Přehled o cenách a dodavatelích náhradních dílů
  • Kontrola skladů náhradních dílů

Nabízíme Vám:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • Aktivní využití angličtiny
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Firemní školka
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti prodeje na obdobné pozici
  • Znalosti všech komponentů ve vozidle
  • Znalost montážních postupů osobních automobilů
  • Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Výborné organizační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Časovou flexibilitu
  • Pečlivost, svědomitost, zodpovědnost