Jsme jednička na trhu v prodeji ojetých vozů. Tuto pozici na trhu není jednoduché si udržet a proto rozšiřujeme náš webový tým o další schopné kolegy na pozici Web Specialist.

Náplň práce:

  • Návrh webových stránek
  • Projektové řízení vývoje webových stránek – hlídání termínů, tvorba zadání pro grafiky a programátory
  • Práce s CMS a analýza
  • Sledování aktuálních trendů a sledování konkurence
  • Tvorba UI a UX
  • Testování nových releasů a feature
  • Komunikace s dodavateli a se členy webového týmu

Nabízíme Vám:

  • Flexibilní pracovní doba (homeoffice)
  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • Příspěvek na multisport
  • Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
  • Balíček firemních benefitů AAA Auto
  • Akce, večírky, teambuldingy

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru IT, online nebo digitální marketing
  • Předchozí zkušenost na podobné pozici
  • Znalost tvorby webu z hlediska UX a wireframů
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Komunikační schopnosti a dovednosti