Náplň práce:

  • Práce s vozy určenými na import (převoz, fotografování, kontrola …)
  • Posouzení technického stavu vozidel
  • Příprava vozů pro nakládku/vykládku
  • Zodpovědnost za evidenci a pohyb klíčů
  • Administrativně – organizační podpora převozu vozů
  • Zajištění STK/EK
  • Vyřizování reklamací
Lokalita pracoviště - Praha, Letňany.

Nabízíme Vám:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení (až 45 000 Kč)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon
  • Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání
  • Profesionální školicí program leadera trhu
  • Širokou škálu firemních benefitů - firemní školka, právní poradna, firemní tarify pro soukromé účely, Multisport karta, autoškola a kondiční jízdy za zvýhodněné ceny, slevy u firemních partnerů

Požadujeme:

  • Všeobecnou znalost automobilů (vybavení, technický stav aj.)
  • Kladný vztah k automobilům
  • Ochotu pracovat také ve venkovních prostorech
  • Schopnost vedení základní administrativy (MS Excel)
  • Spolehlivost, schopnost zvládat více úkolů najednou
  • Samostatnost a pečlivost