Hledáte novou pracovní výzvu? Baví Vás auta a Vaše technické znalosti jsou na velmi dobré úrovni? Máte zkušenosti v jednání se zákazníky a umíte řešit problémy? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • osobní a telefonické jednání se zákazníky
  • přijímat, posuzovat a rozhodovat o oprávněnosti reklamací
  • evidovat podklady a související administrativní práci

Nabízíme Vám:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • motivační systém odměňování
  • plné zaškolení
  • podpoříme Vás v profesním růstu a rozvoji odborných znalostí
  • slevy na firemní služby a produkty, Multisport karta, odměny za doporučení, zvýhodněné nebo volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, slevy u firemních partnerů, Cafeterie Gallery Beta, firemní školka a další
  • nástup je možný ihned nebo dohodou

Požadujeme:

  • znalost mechaniky vozu
  • výborné komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
  • schopnost dobře argumentovat a zvládat námitky
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • vzdělání nebo praxe v automobilové oblasti výhodou