Skvělá příležitost v interním HR! Žádný obchod, žádné hledání technických specialistů. Pojďte s námi budovat jednu z nejúspěšnějších českých firem.

Náplň práce:

  • Péče a zodpovědnost za náborový proces v přiděleném regionu a pro nově vznikající společnosti v rámci holdingu
  • Využívání kreativity při vyhledávání kandidátů na sociálních médiích a dalších HR portálech
  • Reprezentace společnosti na HR meet-upech
  • Účast na vzdělávacích akcích od našich partnerů
  • Spolupráce na HR projektech (HR videa, spolupráce s VŠ/SŠ školami, HR marketing)
  • Pravidelný reporting

Nabízíme Vám:

  • Práci ve velmi přátelském a dynamickém kolektivu v mezinárodní společnosti
  • Možnost se neustále vzdělávat a účastnit se zajímavých akcí v rámci HR komunity
  • Možnost ovlivňovat rozhodování v náborovém oddělení
  • Pravidelnou účast na teamových akcích
  • Mobilní telefon, slevy na sport, kulturu, firemní služby a produkty
  • Jazykové kurzy (angličtina, polština)

Požadujeme:

  • Zkušenost z oblasti náboru nebo zákaznického servisu
  • Profesionální a příjemné vystupování směrem ke kandidátům i hiring manažerům
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce výhodou
  • Schopnost kreativně zaujmout kandidáty
  • Sledování trendů v HR marketingu a novinek v náborovém procesu
  • Dotahování věcí do konce a umění vyjednávat