Náplň práce:

Do týmu, který je v úzkém kontaktu s top managementem společnosti hledáme novou posilu na pozici Personal Assistant / Office Manager. Náplní Vaší práce bude například:

  • Výkonná a organizační podpora top managementu
  • Organizace interních a externích schůzek, telefonátů a konferencí
  • Proaktivní práce při organizaci času, reakce na změny
  • Zajištění hladkého vyřízení denní agendy
  • Tvorba interních dokumentů, kontrola itirenářů
  • Organizace služebních cest
  • Podpora při vyřizování osobních záležitostí
  • Zajištění chodu kanceláře, podíl na správě budovy
  • Koordinace kolegů/kolegyň

Nabízíme Vám:

  • Motivující platové ohodnocení
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Samostatnou práci s možností seberealizace
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadujeme:

  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Velkou míru samostatnosti při řešení úkolů
  • Schopnost rozdělovat práci a koordinovat spolupracovníky
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Schopnost bez problémů komunikovat v AJ
  • ŘP sk. B