Chcete posílit náš online tým a podílet se na budování tváře naší společnosti směrem k našim klientům na českém, slovenském, maďarském a polském trhu? Máte zkušenosti s analýzou online kampaní? Pojďte to zkusit u nás!

Náplň práce:

  • Analýzy + doporučení (Analytics, Gemius - GDE, Adocean, data 3. strany)
  • Správa systémů Gemius, RTB
  • Správa Google Analytics vč. Universal
  • Programování bannerů a šablon - JavaScript, Html, Flash
  • Pravidelné vyhodnocení kampaní + doporučení na změny
  • Monitoring konkurence + KPI
  • Napojení dat na datový sklad + implementace API
  • Návrhy reportů + automatizace
  • Nasazování reklamní kampaně + tracking

Nabízíme Vám:

  • Různorodou a samostatnou práci v oblasti marketingu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Spolupráci s odborníky ve svém oboru
  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Firemní benefity (Multisport karta, firemní akce, firemní školka, slevy na kulturu apod.)

Požadujeme:

  • Ideálně 1 rok zkušeností v marketingu
  • Uživatelská znalost MS Office a Google Analytics
  • Komunikační znalost angličtiny
  • Zkušenosti s koordinací týmu
  • Proaktivní přístup a orientaci na výsledky