Náplň práce:

  • Řízení stavebních zakázek ve skupině AAA Auto (nová výstavba, opravy, rekonstrukce) v Polsku
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Spolupráce na výběru dodavatelů
  • Kontrola vynakládání finančních prostředků
  • Hrubé naceňování stavebních záměrů
  • Odpovědnost za kvalitu a cenu realizované zakázky

Nabízíme Vám:

  • Být součástí nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování
  • Firemní vzdělávací program – soft i hard skills
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou; slevy na všechny služby společnosti; Multisport karta aj.

Požadujeme:

  • Zkušenosti na podobné pozici nebo absolutorium školy zaměřené na stavebnictví
  • Znalost polské stavební legislativy
  • Schopnost samostatné práce
  • Minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • Znalost češtiny a polštiny
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a Polska
  • ŘP sk. B
  • Časová flexibilita, orientace na cíl