Do našeho firemního dětského koutku, který zajišťuje krátkodobé pobyty, hledáme novou posilu.

Náplň práce:

  • Péče o děti zaměstnanců v rámci krátkodobého pobytu v dětském koutku - max. 12 dětí ve skupině (3 měsíce - 10 let)
  • Vytváření podnětného, tvůrčího a příjemného programu pro děti
  • Koordinace naplněnosti dětského koutku, práce s jednoduchým rezervačním systémem
  • Vedení a koordinace malého týmu chův a komunikace s rodiči
  • Spolupráce se zástupcem HR oddělení, který za dětský koutek zodpovídá

Nabízíme Vám:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Práci v příjemném a přátelském prostředí
  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání v oblasti rozvoje měkkých dovedností
  • Nabízíme práci na HPP

Požadujeme:

  • Min. SŠ/VŠ pedagogické nebo zdravotnické vzdělání - zaměření na předškolní pedagogiku, příp. praxe dětské sestry výhodou
  • Zkušenosti s institucionální péčí pro děti do 3 let
  • Příjemné vystupování, vstřícnost a ochotu
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Časovou flexibilitu