Do moderního prostředí naší společnosti hledáme novou kolegyni na pozici recepční. Pokud Vás baví komunikace se zákazníky, držíme místo právě Vám!

Náplň práce:

  • Zajištění chodu recepce
  • Komunikace se zákazníky
  • Zajišťování výkupu vozidel – příjem zákazníků, obsluha systému Navision, obsluha výjezdové brány
  • Administrativní činnost – kontrola faktur, zakládání karet klientů, obsluha CRM systému
  • Nabídka občerstvení zákazníkům
  • Objednávka skladu pro recepci
  • Interní komunikace

Nabízíme Vám:

  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity – firemní školka, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)

Požadujeme:

  • Pro-klientský přístup
  • Kompatibilita s firemní kulturou
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Adaptabilita a flexibilita
  • Komunikativnost
  • Zkušenost s prací na PC