Máte skvělé komunikační dovednosti, jste kreativní, rádi hledáte a vymýšlíte nové cesty? Potom pojďte s námi, hledat ty nejlepší kandidáty na trhu.

Náplň práce:

  • Vedení náborových procesů v přiděleném regionu a odděleních centrály společnosti (selekce životopisů, vedení a organizace pohovorů, komunikace s manažery)
  • Využívání kreativity při vyhledávání kandidátů na sociálních médiích a inzertních portálech, databázích.
  • Reprezentace společnosti na HR meet-upech
  • Účast na vzdělávacích akcích od našich partnerů
  • Spolupráce na HR projektech (spolupráce s VŠ/SŠ školami, HR marketing a další)
  • Pravidelný reporting

Nabízíme Vám:

  • Práci ve velmi přátelském týmu v mezinárodní společnosti
  • Možnost se neustále vzdělávat a účastnit se zajímavých akcí v rámci HR komunity
  • Pravidelnou účast na teambuildingových akcích
  • Mobilní telefon, slevy na sport, kulturu, firemní služby a produkty...
  • Jazykové kurzy

Požadujeme:

  • Zkušenosti z náboru nebo HR
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Kreativitu a schopnost zaujmout kandidáty
  • Zkušenost s reportingem a znalost Excelu
  • Komunikativní angličtina výhodou