Hledáme nového kolegu pro naše oddělení mobilního výkupu automobilů, který bude mít na starosti koordinaci výjezdů našich polských mobilních výkupčích přímo k našim zákazníkům.

Náplň práce:

  • Efektivní delegování obchodních příležitostí týmu mobilních výkupčích ve svěřeném regionu
  • Zodpovědnost za maximální vytížení mobilních výkupčích
  • Komunikace s dalšími provázanými interními odděleními
  • Práce v systémech CRM a Microsoft Navision

Nabízíme Vám:

  • Garantovaný plat 30.000 Kč v době zaškolení
  • HPP na dobu neurčitou
  • Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • Školící programy vlastní tréninkové akademie
  • Přátelský a dynamický kolektiv
  • Podporu od nadřízeného v každém okamžiku
  • Benefity - slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších

Požadujeme:

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Polštinu na komunikativní úrovni
  • Rozhodovací schopnosti a dobrá paměť
  • Zkušenosti s prací na PC
  • Samostatnost a zodpovědnost