V dnešní době se obchody nedělají jenom po telefonu. Mnoho klientů upřednostňuje, když dostává informace o svém budoucím miláčkovi e-mailem.

Náplň práce:

Přijmeme člověka, který bude důležitým pojítkem mezi klientem a Áčkama. Nezáleží nám na tom, jak velké zkušenosti máš, ale na tom, jak moc chceš uspět. Co na to říkáš? Jsi dostatečně hladový?

Nabízíme Vám:

Co za to dostaneš?

  • Nástupní mzdu 25.000 Kč vč. bonusů, zanedlouho si můžeš sáhnout až na 40.000 Kč
  • Super kolektiv, motivační programy, soutěže a teambuildingové akce
  • Nejedná se o žádný telemarketing, budeš komunikovat s klienty, kteří se na nás sami obrátili
  • Nezapadneš do systému, budeš stále pracovat na něčem jiném, takže pestrosti se ti také dostane
  • Z této pozice získáš přehled o fungování celé společnosti a dostaneš příležitost pro kariérní růst
  • Nabídneme ti prostředí, ve kterém se ti bude líbit, a zároveň tě budeme posouvat dál
  • K finanční odměně dostaneš i zajímavé benefity

Požadujeme:

Jaký bys měl být?

  • Pracovitý s chutí postoupit ve společnosti dál
  • Komunikativní se slušnou psanou češtinou nebo slovenštinou
  • S motivací dotahovat věci do konce