Přibývají nám nové projekty a proto se náš social media tým těší na nového Social Content & influencer specialistu/ku. Budeš mít na starosti různorodé projekty (od hledání interního youtubera přes komunikaci značky na LinkedInu) a pomáhat nám budovat dobrou pověst našeho brandu. Necháme ti volnou ruku pro realizaci tvých nápadů a zároveň ti dáme velký prostor pro tvoje další vzdělávání.

Náplň práce:

· Tvorba kreativní strategie a contentu brandů AAA AUTO a Mototechna pro YouTube kanál, Facebook, Instagram, LinkedIn a Twitter · denní komunikace s agenturami a influencry, tvorba a úprava content / influencer kalendáře · Tvorba, kontrola a pomoc při přípravě video scénářů a TV kampaní · Spolupráce a participace na eventech – tvorba stories & livestream · Sledování trendů, trhu, konkurence · Copywriting PR článků, IG postů, LinkedIn postů a tweetu · Úzká spolupráce s dalšími kolegy (grafiky, PR, HR, atd.)

Nabízíme Vám:

· Flexibilní pracovní doba (homeoffice) · Práci v přátelském a motivovaném kolektivu · Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL · Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení · Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání · Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)

Požadujeme:

· zkušenost s content marketingem, influencers marketingem, PR nebo mediální zkušeností · zkušenost s copywritingem · alespoň 1 rok zkušeností s influencer marketingem · výborná znalost sociálních sítí (Youtube, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter) · angličtina minimálně B2 (denní komunikace se zahraničními agenturami a influencry) · zkušenosti s budováním brandu