"Do našeho HR týmu hledáme nového recruitera, který se bude specializovat na sociální sítě." Připadá ti tenhle popisek nudný, šedý a bez šťávy? Přidej se k nám a změň ho!

Náplň práce:

  • Vyhledávání a komunikace s potenciálními zaměstnanci na sociálních sítích
  • Spolupráce s týmem recruiterů na náboru zaměstnanců
  • Kreativní tvorba ucelených kampaní - návrh, výběr komunikačního kanálu, optimalizace, cílení, vyhodnocení
  • Sledování trendů v HR marketingu a novinek v náborovém procesu
  • Reprezentace společnosti na HR eventech
  • Podpora zaměstnavatelského brandu a zvyšování naší fanouškovské základny

Nabízíme Vám:

  • Nástup možný ihned
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost se neustále vzdělávat a účastnit se zajímavých akcí v rámci HR komunity
  • Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie
  • Firemní benefity – firemní školka, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)

Požadujeme:

  • Zkušenost z oblasti náboru nebo zákaznického servisu
  • výborná znalost sociálních sítí (Youtube, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter)
  • Znalost správy reklam a kampaní na sociálních sítích
  • Profesionální a příjemné vystupování směrem ke kandidátům i hiring manažerům
  • Angličtina minimálně B2 (denní komunikace se zahraničními agenturami a influencry)