Pro naši společnost Mototechna servis s.r.o. která je autorizovaným servisem Škoda Auto a.s., hledáme nového kolegu/kolegyni do Našeho rozšiřujícího se servisního týmu na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • Vedení skladu náhradních dílů a příslušenství Škoda
  • Prodej ND přes pult
  • Zodpovědnost za správnost dokladů – příjemky, výdejky, dodací listy
  • Vedení a zodpovědnost za jednoho skladníka
  • Práce s elektronickým katalogem
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky
  • Hmotná zodpovědnost za sklady ND a příslušenství
  • Administrativní činnost a práce na PC

Nabízíme Vám:

  • Stabilní zaměstnání v Praze
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Bonusy/Prémie
  • Mobilní telefon
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Práce na HPP – jednosměnný provoz PO-PÁ
  • Pravidelné technické a netechnické školení přímo u výrobce vozidel Škoda Auto
  • Slevy na produkty pojištění (POV, HAV) osobních vozidel
  • Slevy na opravy rodinných vozidel
  • Sleva na ND všech značek
  • Individuální nastavení pracovní doby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Mateřskou školku v areálu
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Požadujeme:

  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Praxe ve skladu ND
  • Znalost elektronického katalogu Etka, DMS
  • Řidičský průkaz sk. B a VZV
  • Samostatnost a pečlivost
  • Komunikativnost