Nyní hledáme do našeho skladu pro společnost AAA Auto nového kolegu na pozici řidiče / skladníka.

Náplň práce:

  • Příjem zboží, fyzická kontrola množství s dodacím listem
  • Příprava zboží pro všechny pobočky v ČR a SR
  • Práce na PC v systému Navision – příjem, výdej průvodky
  • Příjem pracovních oděvů pro celou společnost, kontrola, naskladnění do Navision
  • Měsíční doplnění Intrastatu
  • Správa skladu (prac. oděvy, objednávky prac. oděvů u dodavatele)
  • Spolupráce s personálním oddělením – odpisy a strhávání záloh za vydané prac.oděvy zaměstnancům
  • Úklid skladu (odvoz palet, kartonáže)

Nabízíme Vám:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Smlouvu na HPP na dobu neurčitou hned od počátku
  • Možnost profesního růstu
Benefity pro naše zaměstnance:
  • Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu, GPS, navigace a další)
  • Slevy pro sportovně založené – Multisport karta
  • Zvýhodněné firemní telefonní tarify pro soukromé účely
  • Autoškola a kondiční jízdy za zvýhodněné ceny
  • Firemní školka
  • Právní poradna
  • Slevy u firemních partnerů na služby, produkty a sportovní a kulturní akce

Požadujeme:

  • PC dovednosti (MS Excel, world), znalost systému NAVISION výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost
  • ŘP skupiny B, oprávnění na VZV výhodou