Pro naše finanční oddělení hledáme zkušeného uchazeče na pozici senior účetní. Hledáme samostatného, sebevědomého kandidáta, který se zapojí do práce našeho týmu.

Náplň práce:

  • zpracování podvojného účetnictví několika firem
  • účtování tuzemských i zahraničních přijatých a vydaných faktur
  • účtování bankovních výpisů a pokladny
  • evidence pohledávek a závazků, zápočty, odsouhlasení
  • samostatné účtování, kurzové rozdíly, DPH, časové rozlišení, dohadné položky, rezervy, účtování mzdových výstupů
  • příprava podkladů pro interní reporting
  • zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací
  • správa sald, pohledávek a závazků
  • zpracovávání statistických a jiných výkazů

Nabízíme Vám:

  • práci v mezinárodním týmu
  • možnost dalšího růstu v rámci společnosti
  • samostatnou práci s možností seberealizace
  • dynamické a příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní školka, zvýhodněné firemní služby a produkty
  • smlouvu na dobu neurčitou a nástup možný ihned!

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru nebo zkušenosti min. 3 roky – obchodní společnost
  • znalost českých účetních standardů, daňových zákonů (zákon o DPH a dani z příjmů), základní znalost IFRS výhodou
  • angličtinu – komunikativní znalost
  • znalost systému Navision – výhoda, nikoliv však podmínka