Jsme dynamická firma, která neustále hledá nové cesty pro svůj další růst, a proto potřebujeme zkušeného manažera, který se vyzná v on-line a social media marketingu, kterého zajímá možnost pracovat na komunikaci pro čtyři země najednou a který vyhledává výzvy.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za on-line marketing a social media performance celé Skupiny (CZ, SK, PL a HU)
  • Zodpovědnost za tvorbu a rozvoj on-line a social media komunikační strategie za Skupinu pod vedením nadřízeného - Group Marketing & Communication Director
  • Na základě monitoringu trhu, sledování nových trendů, změn a konkurenčních společností realizace, zpracování a spolupráce na vytváření celkové on-line a social media strategie na našich trzích
  • Zodpovědnost za přípravu a správu ročního / měsíčního marketingového rozpočtu za on-line a social media ve spolupráci s nadřízeným.
  • Zastřešení vedení obchodní agendy s jednotlivými dodavateli v oblasti mediální (on-line reklamy a social media) na výše uvedených trzích – vyjednávání výhodných podmínek, koordinace a kontrola uzavírání smluv s jednotlivými dodavateli, spolupráce se servery)
  • Operativní řízení chodu celého oddělení
  • Vedení, motivace, profesní růst a rozvoj podřízených
  • Vyhodnocování kampaní, big data, analýza
  • Pravidelný reporting nadřízenému a vedení společnosti

Nabízíme Vám:

  • Zázemí silné a stabilní, expandující společnosti
  • Vstřícný a přátelský pracovní tým, neformální firemní kulturu
  • Motivující finanční ohodnocení - bonusy za splněné cíle
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Možnost home office po zkušební době
  • Slevy na firemní služby a produkty a další

Požadujeme:

  • Min. dva roky zkušeností na obdobné pozici
  • Webová analytika a analytické nástroje - pokročilé znalosti Google Analytics nebo jiného nástroje: UX/UI, PowerBI, Facebook Business Manager a jeho nástroje (attribution, analytics, custom datasets)
  • Znalost atribučních modelů, digitálních reklamních systémů (Gemius, Adform aj.)
  • Zkušenost s ostatními media typy, PR - výhodou
  • Angličtina na vyšší pokročilé úrovni - business úrovni
  • Zkušenosti s vedením týmu