Nezáleží nám na tvojej predchádzajúcej praxi, kde si študoval, koľko si toho prečítal, alebo odkiaľ prichádzaš. My dávame šancu každému, kto chce ukázať, že na to má! Sme kolektív mladých ľudí, ktorí ťahajú za jeden povraz, a podporujeme sa každú chvíľu. Ukáž nám, že na to máš a pôjdeš hore rýchlosťou telefónneho prenosu.

Náplň práce:

  • budeš pilierom obchodného procesu pre AAA Auto
  • pokecáš si s klientmi, ktorí sa ozvali nám (žiadne navolávanie studených kontaktov)
  • pomáhať klientom, aby pre ne nákup či predaj vozidla bol príjemným zážitkom
  • budeš informovať o tom, jako tu u nás všetko prebieha
  • dohovárať schôdzky s predajcami, si obchod preberú

Ponúkame Vám:

  • dostaneš 27.000 Kč vrátane bonusov a po zapracovaní si siahneš až na 50.000 Kč
  • pre mimopražských zaistíme FIREMNÉ UBYTOVANIE
  • budeme ťa podporovať nielen v kariérnom, ale aj osobnom raste
  • prácu, ktorá má význam a uvidíš za sebou výsledky
  • super partia ľudí, priateľský kolektív a pravidelné teambuildingy
  • a mnoho ďalších benefitov…

Požadujeme:

  • Pokiaľ máš chuť uspieť, zarobiť si zaujímavé peniaze a pracovať v skvelom kolektíve, neváhaj sa nám ozvať!