Do našeho IT týmu hledáme nového člena, který bude zodpovědný za vývoj aplikací v prostředí Vue.js nebo XAMARIN.

Náplň práce:

  • Vývoj Front end aplikací založených na službách a integrační platformě WSO2
  • Návrh UI a vizualizace návrhu.
  • Vývoj a provoz unikátních softwarových řešení v oblasti automotive
  • Podílení se na návrhu SW architektury

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou práci s využitím moderních technologií
  • Stabilní zázemí silné společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií
  • Vysoká úroveň podnikové kultury
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje

Požadujeme:

  • Zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy
  • Znalost Vue.JS nebo XAMARIN, MS SQL Server, HTML, JSON, XML, principy SOA a webových služeb.
  • Znalost práce s TFS výhodou
  • Orientace ve webových technologiích
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Minimální praxe v oblasti programování .NET C# 3 roky