Jsi datový nadšenec, baví tě vytvářet nové, funkční celky a zdokonalovat ty současné? Rád se učíš nové věci a jsi týmový hráč?

Náplň práce:

  • Vytváření, rozšiřování a údržba datového skladu
  • Navrhovat a realizovat implementaci nových funkčností
  • Aktivně se podílet na návrhu nových struktur, dohledávat a ladit chyby v kódu
  • Spolupracovat s businessem, analytickým a IT oddělením tak, aby se vždy našlo ideální řešení
  • Vytvářet a spravovat vývojovou dokumentaci
  • Návrhy další úpravy interních systémů a aplikací s ohledem na požadavky businessu

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou práci s využitím moderních technologií
  • Stabilní zázemí silné společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií
  • Vysoká úroveň podnikové kultury
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v IT či ekonomickém oboru, možno i posledním rokem studia
  • Prokazatelná znalost MSSQL, ETL procesu, DML i DDL
  • Psaní procedur a optimalizace jejich chodu
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • Schopnost organizace souběžných projektů, řešení priorit
  • Schopnost učit se nové věci a spolupracovat v malém týmu