Do našeho IT týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Administrátor IT Infrastruktury.

Náplň práce:

  • Správa virtuální infrastruktury - VMware
  • Správa datových úložišť
  • Správa a monitoring serverů
  • Vedení dokumentace ke svěřeným systémům
  • Podpora a řízení dodavatelů
  • Spolupráce na projektech v rámci IT oddělení
  • Řešení zadaných úkolů IT podpory uživatelů

Nabízíme Vám:

  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • Příspěvek na multisport
  • Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
  • Balíček firemních benefitů AAA Auto
  • Akce, večírky, teambuldingy

Požadujeme:

  • Znalost MS Windows Server, Active Directory, SAN
  • Znalost síťových prvků a protokolů
  • Schopnost pokročilé práce s MS Office
  • Přehled v problematice IT infrastruktury a HW architektury
  • Znalosti v oblasti zabezpečení sítí
  • Schopnost nalézat příčiny závad a navrhovat řešení pro jejich odstranění
  • Kreativita a důslednost