Do našeho IT týmu hledáme nového člena, který bude zodpovědný za rozvoj on-site SharePointu.

Náplň práce:

  • Vývoj webových stránek na Sharepointu
  • Implementace workflow dle požadavků businessu
  • Komunikace s uživateli, tvorba intuitivního ovládání webových stránek
  • Spolupráce s vývojáři, analytiky a projektovými manažery

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou práci s využitím moderních technologií
  • Stabilní zázemí silné společnosti,
  • Přátelský pracovní kolektiv,
  • Motivující mzdové ohodnocení,
  • Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií,
  • Vysoká úroveň podnikové kultury,
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje.

Požadujeme:

  • Zodpovědného člověka s citem pro design, analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy
  • Požadujeme znalosti: SharePoint 2016. Znalost programování v .NET C#, MS SQL Server, HTML, XML vítána.
  • Praxe v oblasti práce se SharePoint 2016 min. 3 roky