Baví vás psát o autech, zajímají vás nové trendy, dokážete vysvětlit kamarádům rozdíl mezi Škodou Octavii a Škodou Rapid?

Náplň práce:

Máte zkušenosti se psaním textů pro reklamní kampaně? Chcete pracovat v mladém kolektivu ve stabilní a prosperující společnosti? Pak hledáme právě vás.

  • Psaní a reklamních textů se zaměřením převážně na prodej aut.
  • Spolupráce s marketingovým týmem nad probíhajícími úkoly
  • Tvorba textů pro rádio, TV a YT spoty
  • Tvorba textů pro FB profily společnosti
  • Tvorba textů pro interní a ostatní potřeby společnosti
  • Základní pravopisné korektury

Nabízíme Vám:

  • Samostatnou pozici a perspektivu odborného rozvoje
  • Možnost kariérního postupu
  • Neformální prostředí, vstřícnou a tvůrčí atmosféru
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Firemní benefity – firemní školka, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)

Požadujeme:

  • Schopnost psát poutavé, kvalitní a dobře čtivé texty
  • Schopnost pracovat v týmu a naslouchat druhým
  • Alespoň základní přehled o autech na trhu
  • Proaktivní, optimistickou a motivovanou osobnost
  • Velmi dobrou znalost pravopisu
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce alespoň písemnou formou